Współpracuj ze mną

wielopłaszczyznowo

Współpracować możemy na wiele sposobów. Do każdej propozycji podchodzę z dużym zainteresowaniem oraz entuzjazmem. Zawsze jestem otwarty na ciekawe pomysły i inicjatywy.

Konsultacje indywidualne

To uporządkowanie szeroko rozumianych finansów w Twoim lokalu gastronomicznym. Spojrzymy na restaurację pod kątem liczb, wskaźników i raportów, które pomogą w dalszym zarządzaniu i kontrolowaniu Twojego własnego biznesu. Analiza kosztów towarowych, wynagrodzeń czy też rachunków, stworzenie systemu motywacyjnego dla Twoich pracowników, uporządkowanie finansów i sprzedaży. Tym wszystkim możemy się zająć w trakcie konsultacji indywidualnych.

Masz pytania? Zostaw wiadomość.

Warsztaty i szkolenia

Są nieco dłuższą formą spotkań w grupie, gdzie poruszymy ważne zagadnienia związane z zarządzaniem restauracją. Naszą uwagę skupimy wokół trzech dużych grup jakie tworzą lokal gastronomiczny: koszty, przychody i pracownicy. Stopniowo zagłębiając te wątki, stworzymy zestaw narzędzi usprawniający pracę każdego właściciela czy tez menadżera restauracji.

Chcesz zorganizować takie szkolenie albo wziąć w nim udział? Zostaw wiadomość.

Prelekcje i konferencje branżowe

Tematyczne wystąpienia na konferencjach i spotkaniach gastronomicznych. Organizujesz duży event? Chcesz urozmaicić plan konferencji o prelekcje dotyczącą zarządzania finansami? Skontaktuj się ze mną.

Przejęcie funkcjonującego lokalu

Chętnie pomogę w ocenie kondycji finansowej działającego lokalu gastronomicznego, który chcesz przejąć. Analizując jego dotychczasowe wyniki i raporty, wspólnie ocenimy czy warto w to wchodzić i za ile. Podpowiem również na co zwrócić uwagę, przy tego typu transakcjach.

Otwarcie nowego lokalu gastronomicznego

Masz wiele pytań i wątpliwości? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę, żeby nie podjąć niepotrzebnego ryzyka? Potrzebujesz planu i  schematu działań, aby lokal przyciągał ludzi?

Odezwij się. 

Artykuły sponsorowane

Chcesz inspirować innych, a przy tym sprawić, żeby to Ciebie cytowano i linkowano? Zawsze możesz zamówić u mnie ciekawe teksty branżowe na swoją stronę internetową bądź do czasopisma. 

Zostaw wiadomość. 

Masz inny ciekawy pomysł na wspólny projekt? Skontaktuj się ze mną. Zobaczymy, co możemy razem zrobić.